| Cristina12387 a întrebat:

In urma cu o saptamana am postat o intrebare pe acest site in cadrul careia am spus ca vreau sa ii ajut gratuit pe cei interesati de crearea/ imbunatatirea CV-ului, a modului in care se prezinta la interviuri si alte aspecte tin de angajare. Motivul pentru care vreau sa ofer asta gratuit este ca vreau sa imi mai exersez abilitatile pentru o cariera in oferirea de consultanta pentru atractivitate in fata angajatorilor. Astazi am repostat intrebarea pe site. Dupa foarte putin timp mi-a fost stearsa de editori. Mi se pare trist ca cineva care se implica si vrea sa ofere ceva gratuit si de calitate intampina atatea piedici.

Voi ce parere aveti? Credeti ca repostarea unei astfel de intrebari i-ar deranja si i-ar plictisi pe utilizatori din cauza repetitiei? Am repostat-o la o saptamana distanta, nu imediat dupa.

2 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Suna mai mult ca si cum iti faceai reclama decat ca o intrebare.

| Dragobeta a răspuns:

Nu este o intrebare. Este publicitate. Si nu e permis pe site.