| MissDelevingne a întrebat:

Interesant.
Eu propun sa se lanseze o noua categorie: Celebritati.
Ca daca vrem sa punem o intrebare despre vedete si alte chestii legate vedete nu stim unde sa le punem. Cel putin eu.
Si sa nu spuneti "Dar cu ce te incalzeste pe tine daca afli de cate ori isi schimba ciorapii..." sau etc, pentru ca pot fii si chestii culturale, etc.
Dar pana atunci, unde sa postez?

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Sunt de acord. Dar nu prea avem CELEBRITATI.

| TeoPT a răspuns:

Filme și Seriale sau Muzică, depinde de caz.

| NoNameJunior a răspuns:

Ar fi marfa daca s-ar lansa aceasta categorie! pana atunci, poti sa pui intrebarea la muzica, adolescenti sau conversatii.succes!

| Dumnezău a răspuns:

Da' nu mai bine facem noi o categorie de genul:

Loc de dat cu capul pentru copchii bagaciosi

Vedetele astea de care ziceti voi, 80% dintre acestea sunt ori coarde, ori afoane, ori pokemoni anonimi si no-nameri.

| MissDelevingne explică:

@Metro hai mai lasa-ma mai...

| Zoet a răspuns:

Bună idee.
Numai că mai sunt şi fete de 9, 10-11 ani care vor umple pagina de "Vouă place J.B, sau Selena Gomez? ", " Daţi-mi şi mie id-ul vedetei Miley Cyrus. " etc.

În rest ideea ta e ok.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau categoria Timp pierdut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ArbeitMachtFreiSeAbtineDeLaSiteUnTimp facea referire la tine, draga! Pe acest user nu-l faci prost pe privat?
Posteaza la Arta&Cultura, Muzica, Filme&Seriale, depinde de celebritate, chiar si la Tehnologie daca e vorba de vreo celebritate in IT...
Alte idei de categorii nu-ti mai veneau! Te rog sa-ti ceri scuze!

| entzückendesKätzchen a răspuns:

La adolescenti

| entzückendesKätzchen a răspuns:

La adolescenti