| 0x11111051 a întrebat:

Intrebare catre administratorii site-ului!

De ce deja 4 raspunsuri consecutive mi le stergeti? Nu incalca nici o regula! Si deja mai mult utilizatori sau plins pe faptul ca Dvs stergeti fara a lasa vreun motiv intrebarile si raspunsurile! Ce site neserios mai este si asta? Sau macar ce virsta au administratorii / moderatorii / curatatorii site-ului?

9 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Raspunsurile tale incalca regulamentul. Pana acum:
- ai raspuns la intrebari care solicitau rezolvarea unei teme
- ai jignit alti utilizatori
- ai scris lucruri neadevarate despre adminii TPU

Alexandra - TPU

| 0x11111051 explică (pentru TPU.ro):

Exemple de "lucruri neadevarate" dai?

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
am realizat si eu ca mi-au fost sterse raspunsuri a caror intrebari au fost sterse de admini..este adevarat ca atunci cand este stearsa intrebarea, dispare si raspunsul, dar totusi ar trebui sa se gandeasca ca acele raspunsuri sunt gandite in asa fel incat sa venim in ajutorul celor care chiar au nevoie, omitem acele intrebari care sunt puse la voia intamplarii, asa ca oare adminii nu ar trebui sa se gandeasca ca este munca noastra pana la urma? e ca si cum ar da munca noastra cu piciorul..ar fi bine sa gaseasca o solutie, ca raspunsurile de calitate sa nu mai fie sterse, altfel, gandim ca isi bat joc de munca noastra, iar daca cineva din echipa TPU vede acest raspuns, chiar rog sa imi dea o replica..am multe raspunsuri sterse care au fost gandite si nu date la voia intamplarii.
O zi frumoasa sa aihappy

| TPU.ro a răspuns (pentru caramela):

Nu e vorba de nicio bataie de joc. Cata vreme o intrebare incalca regulamentul comunitatii, nici raspunsurile ei nu mai pot sta pe site. Cea mai buna abordare din partea utilizatorilor in asemenea situatii este sa nu mai raspunda la postarile care in mod evident nu sunt de TPU.ro.

Alexandra - TPU

| Fatamuntilor a răspuns:

Si eu mi-as dori ca acesta intrebare sa ajunga atentia adminlor.
E adevarat ca atunci cand se sterge o intrebare, dispare si raspunsul.
Chiar voiam sa trimit realilizarea ultimului meu raspuns, dar ce rost are.
Cert ca multora nu le pricopseste timpul liber muncesc si pun suflet in postare.
Ar trebui regandit putin regulamentul.
Sunt o gramada de alte postari care contin jigniri, cum ramnane cu alea? Asteptati sesizarile si raporturile noatre?
Uneori am impresia ca Dragoste si sex ia aspect porno.Asta nu va pune pe ganduri? Doar mai mult de jumate sunt minori.

| 0x11111051 explică (pentru Fatamuntilor):

Si mai ales in aceasta categorie, cind astia mici de 12-11 ani intreaba niste chestii care de fapt ar trebuie sa si le puna la virsta de 18 ani! Si nimeni nu sterge intrebarile astea!

| zurick a răspuns:

Si mie mi s-au sters unele fara sens, dar asta e... Poti sa le dai samai verificeodate.Mai bine scriai la contact

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Sunt multe intrebari idioate, vezi categoria religie si ai sa te minunezi

| anad a răspuns:

Ai dreptate ca ceva se intampla! Sunt pe site din 4 septembrie 2009 si pana acum n-am avut nici macar un raspuns sters, nici o notita, nici o atentionare si de doua-trei zile incep sa-mi apara raspunsuri sterse. Poate au dreptate, dar cand vad ce raspunsuri si intrebari execrabile raman nesterse mi se face lehamite. M-am hotarat sa intru doar din cand in cand, de curioasa, dar sa nu mai raspund deloc la intrebari!