| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare! De ce nu mai primesc mailuri marca TPU cu raspunsurile mele castigatoare?
Si nu numai?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil tot din cauza problemelor tehnice pe care le are site-ului.
Nici eu nu le mai primesc de vreo 2 zile.
Dar în timp ar trebui să se rezolve, cum s-a mai întâmplat şi în trecut. Aşa că răbdare, răbdare şi iar răbdare!
O zi faină!

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu-ti fa griji,la fel patesc si eu,dar nu dau importanta!
Ma bucur ca pot vedea intrebarile si pot raspunde,mai respira si saracul mail al meu!
Trece, sunt problemele astea tehnice, fii ingaduitoare!

| porumbitza a răspuns:

Poate ai dat tu ca nu esti de acord sa primesti mailuri cand ai raspuns castigator. daca vrei sa mai primesti, la emailul de confirmare TPU, dai clic pe el si iti arata acolo notificare...si asa mai departe. sper ca te-am ajutat