| florin1979 a întrebat:

Intrebare pentru administratori... de ce imi arata ca am 48 de raspunsuri castigatoare(funde,) iar pe grafica am doar 30 de desene reprezentand fundele. si inca ceva... de ce nu mi se schimba punctajul?

Răspuns Câştigător
| Eღilia62 a răspuns:

Punctajul total se schimba dar cel pe ultimele 7 zile ramane tot la fel, vad si eu.
Cat despre problema cu funditele citez admin(#117.) : "La cerea voastra, ca sa se incarce mai ok pagina am lasat un numar de maxim 30 fundite, cu link la "toate" E mai ok asa? " de aici http://www.tpu.ro/blog/?p=2188#comments

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

S-a introdus de astazi masura, pentru a mai economisi spatiu, la toti este la fel, in afara de cei care au mai putine. A fost propunerea unui utilizator si consider ca este buna, dupa mine ar trebui sa nici nu le mai arate, exista pomenite in 2 locuri. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine. Asa s-a schimbat de azi cu fundele. Punctajul se schimba dimineata, devreme big grin