| DenizaVonDe a întrebat:

Intrebare pentru expertii TPU! voua va place sa ajutati oameni sau o faceti pentru funde si voturi si pentru distractie?

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Cine crezi tu ca-si pierde timpul pentru a primii fundite (funda cred eu e ca raspunsul i-a fost de folos) ce sa faca cu ele? Unii utilizatori de aici sunt maturi, crezi ca ies sa se laude la vecini, colegi de munca...ca au primit fundite pe TPU?
O fac pentru ca le place sa ajute si sa impartaseasca si celorlalti din cunostintele lor.

8 răspunsuri:
| AdDa1502 a răspuns:

Nu stiu ce sa raspund nu sunt expert tpu.scz:*

| laurash_9338 a răspuns:

Eu cred ca le place sa ajute oamenii. Deoarece nu cred ca au vreo 10 ani pentru a se lauda la prietenii lor ca au pe TPU nu stiu cate funde.

| BABYFACE1989 a răspuns:

Primesti funde si ce sa faci cu ele...le pui la gat? e o aiureala laughing

| cristiaNN2 a răspuns:

Eu o fac ca sa ajut

| Diia_5712 a răspuns:

Eu nu sunt expert TPU.dar atunci cand raspund la o intrebare o facin primul rand pentru ca probabil am fost si eu intr'o situatia asemanatoare si am rezolvat problema, si de ce nu as ajuta si pe altcineva? si 2 pentru ca sper ca atunci cand eu am nevoie de ajutor sa il primesc happy in legatura cu funditele are dreptate BABYFACE1989 ce sa fac cu elelaughing? le pun la gat laughing? bbhappy

NOname
| NOname a răspuns:

Eu o fac din placere, iar daca raspunsul meu a si ajutat, e perfect.

| metalheart a răspuns:

Nu sunt expert TPU dar cand ajut pe cineva ma simt utila. nu o fac pentru fundite ca nu am ca face cu ele. insa cuiva sigur i-a folosit raspunsul meu. pupici.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pur și simplu îmi place site-ul care dacă are și minusuri!
Pa, pa.