| ciumabubonica a întrebat:

Intrebare pentru moderatori:de ce mi se aproba raspunsurile atat de greu?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Pentru că e cam suspect să ai încredere într-o ciumă bubonică.

4 răspunsuri:
| teo530 a răspuns:

Pentru că sunt multe răspunsuri, întrebări, raportări şi mesaje(private) de analizat cam în acelaşi timp. Uităt-e la profilul tău la rang, sunt 1 milion 251 de mii 389 de utilizatori şi numărul creşte. Acum gândeşte-te că un sfert(sau şi mai mult) din ei sunt acum activi şi dau răspunsuri, raportări etc, iar moderatorii trebuie să le analizeze pe fiecare. Ai înţeles acum?

| ciumabubonica explică (pentru teo530):

AM INTELES dar te inseli...nu mi le aprobau pentru ca era prima zi, acum mi le aproba instat... sper ca te am lamurit eu pe tine!

| teo530 a răspuns (pentru ciumabubonica):

Zeu24 ţi-a zis că e din cauză că eşti nou nu eu. Şi mie mi le aprobă instant, nu ştiu de ce ţi le aprobau greu iar acum instant.

| zeus24 a răspuns:

Pentru ca esti nou pe site