| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare preferabil pentru utilizatorii cu o vechime mare pe site:

Care vi se pare vouă că a fost cea mai bună perioadă a TPU-ului?
Eu sunt destul de nouă aici (iulie 2010), s-ar putea să nu știu despre ce vorbiți deci dacă e dinainte vă rog să îmi și povestiți.

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Ei bine, am si eu o vechime pe acest site destul de considerabila, desi am inceput cu alte conturi care, desi am facut tot ce s-a putut, sa-mi activez contul, sa imi instalez nu stiu ce, sa accesez contacte, nu reuseam sa mai postez raspunsuri, pana la acest cotn destul de nou pot spune. Desi pe atunci raspundeam si eu la intrebari doar cu scopul de a obtine funde, si puneam acel cuvant sacaitor la sf fiecarui raspuns "funda", abia acum constat ca, desi faceamacel lucruchatterbox, pe care hai sa il dam la o parte, aveai la ce sa raspunzi, stiai ca ceea ce raspundeai, chiar daca uneori erau plagiate de la diverse site-uri la un click distanta, era necesar si putea ajuta o persoana in momente grele, era mult mai serios acest site, si deasemena bine organizat, si nu cred ca acest lucru ar fi deranjat pe cineva, se respectau categoriile.:-

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La începuturi, când era mai mult profesionalism, nu erau întrebări deplasate și cerșetori de fundițe, teme și anunțuri de recrutare!
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Şi eu sunt din aceeaşi perioadă cu tine. Ai mai avut cumva alt cont?
Eu am studiat puţin site-ul înainte să-mi fac cont, cunosc userii vechi şi e cert că site-ul era mult mai bine organizat când era Raluca admin.

| PetreConstanta a răspuns:

Mereu

| TheOmen a răspuns:

Acesta este un alt cont de-al meu. Înainte, pe marele TPU, nu existau deloc RECLAME, care se pot vedea oriunde. Lipsă de bani, nu altceva. Cea mai bună perioadă a TPU a fost de la crearea acestuia, şi până anul trecut, când ne-a părăsit Raluca. Acuma poţi vedea nişte întrebări care nu îşi au rostul. Dacă vrei un exemplu foarte bun, uită-te la prima mea întrebare. Dacă mai era Raluca, aceasta le respingea, şi le băga în Blogul TPU, pentru a ne amuza.

Pa pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am cine știe ce vechime pe aici(nu cu acest cont, ci cu precedentul), dar eu niciodată n-am considerat o perioadă bună pe site. TPU-ul a fost așa dintotdeauna. Apar ori noutăți, ori alte neregularități și ciudățenii pe care utilizatorii de atunci nu le observau.
Ce pot să-ți garantez însă, e, că Raluca Diaconu era un administrator bun. De când a plecat ea administrația aproape că nu există pe acest site. E foarte mare indiferența din partea lor în ziua de azi. Și o ordine pe site aproape de perfectă se poate atinge doar de administrație, nu de utilizatori.
Cât despre cei care se plâng de reclame...toate browserele majore suportă anumite extensii/liste de blocare a reclamelor. Căutați!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alții? Cam puține răspunsuri...mi-ar mai plăcea să aud, că pe blog m-am uitat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ÉrotiqueConseils, îmi făcusem dar am uitat mailul și abia postasem 2 răspunsuri. Și nici numele nu-l știu. Atunci, mi-a fost lene și m-am mulțumit să stau pe tușă și să privesc acțiunea, iar în februarie am decis să particip.