| anonim_4396 a întrebat:

Khey-Hey! am și eu o întrebare!
Deci laughing care vi se par cei mai seriosi useri de pe TPU? eu as zice doar cativa care sunt super seriosi si niciodata nu i-am vzt la trivia/amuzante.
neluL,bacemi,suntserios,brigaela, darrio2007, OnuOnulică,ingerinfrant, legiuitorea.
Intrebarea mea e dc? laughing adica ar trebui sa si ne mai distram pe site-ul asta

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Asta-i lipsa de ocupatie? Binee, fie!
NeluL - e serios. Si punct.
Bacemi - Nu l-am mai vazut de vreo 2 ani, mai e pe aici?
Suntserios - Tu vorbesti serios? (vezi ca era azi pe la trivia, cu un raspuns deloc serios).
Brigaela - da, nimic de reprosat. O doamna serioasa.
Darrio2007 - ma abtin.
OnuOnulica - sa fim seriosihee hee
IngerInfrant - prevad un viitor stralucit, ingerul anului.
Legiuitoarea - Buna! Pa-pa! Mai serios de atat nu se poate.
@IonutCristi, esti serios?

P.S. Tradu-mi "serios"!

| anonim_4396 explică (pentru мιнαɛℓα36):

Haha imi place cum iai caracterizat laughing)))))))) dar nu am inteles la Darrio si la OnuOnulica daca poti sa fi mai clara funda! laughing))

P.S da eu sunt :3

adica serios in raspunsuri tongue niciodata nu glumeste cand scrie ceva.

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru anonim_4396):

@Darrio2007 - nu i-am urmarit activitatea, desi e activ, nu ne-am intersectat pe site. Deci nu comentez.
@Onuonulica - din nou...serios? E neserios! big grin Nu intru in detalii!

| OnuOnulică a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Stai,ce? o.O nu am înțeles mai nimic din ce a zis de mine... dacă ai ceva personal cu mine îmi poți spune în privat.
P.S crede-mă sunt un om super serios niciodată nu mint, fur sau orice alt ceva sunt și un om credincios.

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Am trimis big grin

| LTAA a răspuns (pentru OnuOnulică):

Tu ești cel din poza de la profilul tău sau este doar vreun idol, ceva?

| anonim_4396 explică (pentru OnuOnulică):

„crede-mă sunt un om super serios niciodată nu mint, fur sau orice alt ceva sunt și un om credincios."
Serios?
rolling on the floor))))

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru LTAA):

In poza este actorul Orlando Bloom, alias Legolas din Stapanul Inelelor sau The Hobbit.

https://www.google.com/......ps?/search

| NOname a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Mai nou cică plagiatul nu e furt, iar insistenţa de a pretinde că n-ai plagiat nu e minciună.hee hee

| LTAA a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Mersi!

| OnuOnulică a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Și zici că nu ai auzit de Chris Benoit, nu? o.O

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Nu fi oaie cu sorici...acum ai schimbat poza!
Nu, n-am auzit de Chris Benoit. Oricum era mai frumoasa poza cu Legolas.

| OnuOnulică a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Păi și Chris Benoit e frumos.

| slendermanul a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

àsta ar fi cel mai serois

| OnuOnulică a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Eu sunt serios!

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Bravo!

22 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mulți citesc, puțin pricep.
Hai mersi!
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Prefer sa nu postez pe Trivia/amuzante pentru ca nu pot sti cum va fi inteles raspunsul meu.Asa ca incerc, atat cat pot, sa raspund intrebarile de pe celelalte categorii.Am fost facut in toate felurile.De unii nemultumiti.Dar am fost si satisfacut ca am putut ajuta pe cativa de pe acest site.

| darrio2007 a răspuns:

La intrebarile. Uitasem pe la.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

El e cel mai serios, dar nu sunt sigura ca are cont pe TPU : http://i.imgur.com/DgDN8io.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Seriosi adica plictisitori. 90% din site sunt deja.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place mult intrebarea adusa in discutie de tine-SERIOSI vs NESERIOSI? happy
Cuvantul ''neserios'' are doua intelesuri:
*o persona care raspunde la ''repezeala'', fara sa se gandesca putin la continutul intrebarii(avantul asta dupa tricou,puncte si funde face crime pe site laughing )
* sau o persoana amuzanta(care posteaza intrebari si/sau raspunsuri care ne aduc zambetul pe buze intr-o zi ploiasa happy -o persoana care stie sa faca umor de calitate(nu genul ala de intrebari cu ''de ceee''... total neamuzante de la categoria Trivia/Amuzante postate de copii!
Prima categorie(am observat multi useri care raspund ''neserios'',irelevant,cu jigniri si/sau eronat) ma enerveaza!
A doua categorie(cea in care intrebarile chiar nu sunt puse de copii) imi place.
Useri preferati:Greece,Angycut,NoName, Inger frant, Cancelled, Flores de Mayo(nu stiu de ce in ultimul timp nu mai e prezenta pe site)?, Legiuitoarea(cu specificatia ca devine iritanta repetarea:''Buna!"-"Pa pa''!
Mai sunt cativa dar nu imi aduc aminte usernameul...

| EarsOfAFox a răspuns:

Ce e ma? Nu mai dau astia episoade noi din Curaj?