| xReminisce a întrebat:

La cat trebuie sa fim in prima zi de scoala [12 septembrie] la liceu?happy

Răspuns Câştigător
| dana_9056 a răspuns:

La 9!

10 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Asta diferă de la o şcoală la alta. Probabil se va face un anunţ sau ceva de genul.
Succes!

| Dash a răspuns:

La 9:00

| Abandoned a răspuns:

Vrei să te latru eu până la tine la liceu ca să afli? Oricum, cară-te de la categoria asta!

| ThePoet a răspuns:

La 19:40.

| Castorul a răspuns:

Depinde si de liceul la care esti si de clasa la care esti.
La mine, anul trecut, clasele 9 si 10 a trebuit sa fie la 14, iar cele de 11 si 12 la 8. Deci depinde. Cel mai bine e sa te duci miercuri sau joi pana la liceu sa vezi daca scrie pe undeva ceva, si daca nu, sa intrebi pe cineva de acolo happy

| Aly28 a răspuns:

Buna,in jur de ora 9, dar stiu ca se afiseaza la panoul liceului vinerihappyexact...

| beckham1 a răspuns:

De obicei pe la 9 sau 10winking

| ovidiuionita a răspuns:

Salut.
Depinde de oras, si de liceu. Nu este o ora fixa, stabilita national. De obicei e la ora 9 sau 10, dar poate fi si la 12 chiar. Cand eram in liceu, ora se afla cu o zi inainte.
O zi buna.

| Shine_1620 a răspuns:

In general la 9 dar nu stiu.
si eu sunt boboc si sunt in aceeasi dilema
trebuie sa se afiseze la scoala sa mergi pa 10 sau 11 sa veziwinking
in general la ora 9
funda?

| justaprincess a răspuns:

12 septembrie