| TrIIbaLL a întrebat:

La cate funde ajung Expert?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

La nici un numar ...numarul fundelor nu are nici o legatura cu statutul de expert!
tot cea ce conteaza este calitatea raspunsurilor.si popularitate pozitiva a acelui user pe site!
.si 2 ). chiar daca ai indeplinii aceste conditii tot nu ai avea sanse pentru ca in perioada asta nu se mai numesc experti TPU!
dc? dracu stie.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu contează foarte mult nici Rank-ul (pozitia din clasament, numarul de puncte), nici vechimea ta pe site şi nici numărul de răspunsuri câştigatoare (fundiţe), ci calitatea răspunsurilor, cât de mult ai ajutat. Activitatea trebuie să fie constantă şi de calitate. Singurele condiţii obligatorii (deşi au fost şi câteva excepţii) sunt: să ai în total minim 500 de răspunsuri (le poţi da într-o săptămână sau în luni de zile, nu contează) şi să ai un raport (numărul răspunsurilor câştigatoare împărţit la numărul total de răspunsuri) de minim 10%, adică cel puţin un răspuns din 10 trebuie să fie câştigător (contează calitatea, nu cantitatea!). Tu trebuie să îndeplineşti toate aceste condiţii, iar administratorii vor hotărâ, când şi dacă a venit momentul. Ei au ultimul cuvânt. Citeşte şi aceste poştări, plus comentariile: http://www.tpu.ro/blog/?p=601 , http://www.tpu.ro/blog/?p=134&cpage=1#comment-8658 !
Succes! Numai bine!

| anutza a răspuns:

Nu conteaza numarul de funde.
Pentru a deveni espert TPU trebuie sa dai raspunsuri multe si de calitate.
http://www.tpu.ro/blog/?p=134
bafta :)

| AspeedW a răspuns:

Nu depinde de funde depinde de calitatea raspunsurilor si cat de mult ajuta acestea oamenii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de raspunsuri, cate raspunsuri ai si mai ales de calitatea lor. De prezenta ta pe site, participarea ta.

| lipitoOarea a răspuns:

Intreab-o pe NOname, ea cred ca stie!

| Asdfghjklove69 a răspuns:

NoName a ajuns la2400 si ceva de funde big grin

| Andrei_4336 a răspuns:

Depinde de satisfactia partenerului cu care te "fundesti"

| SecretLady a răspuns:

thinking nu stiu din astealaughing
Cred ca destul de multe daca e dupa funde poate e si dupa puncte si raspunsuri:-p
Si cum ziceam nu stiuhappy