| Aberdeen a întrebat:

La câte răspunsuri șterse ți se suspendă contul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ți se suspendă contul pentru numărul de răspunsuri șterse, se suspendă în cazul în care postările tale nu respectă regulamentul :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#40

15 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Suspendarea contului nu prea are legătură cu nr de postări şterse!
Contul se suspendă când ÎNCALCI Regulamentul TPU!

Vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#40

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#41

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#42

Toate cele bune!

| Aberdeen explică (pentru bursuc001):

Mulțumesc pentru răspuns.

| bursuc001 a răspuns (pentru Aberdeen):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă!

| Drimmero a răspuns:

Poti sa dai fara numar, daca nu respecti regulamentul impus, atunci e vorba de suspendare!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca se raspunde pentru raspunsuri multe. Mai cu seama pentru cele irelevante si care nu respecta regulamentul.

| Aberdeen explică (pentru DoarBogdan):

Mă refeream la răspunsurile șterse de admin.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Aberdeen):

Eh. Pai adminul sterge multe comentarii doar pentru ca fac conversatie inutila, dar nu se primeste suspendare pentru asta, oarecum. Dar de exemplu daca posteaza cineva doar cateva raspunsuri irelevante care nu respecta regulamentul si sunt oarecum "grave" atunci primeste suspendare repede, nu ca cele pe care le sterge adminul doar pentru ca fac conversatie nu prea mare, daca intelegi ce zic.

| J0B0MAT a răspuns (pentru DoarBogdan):

Tu ştii cel mai bine( referitor la conversaţii )hee hee

| DoarBogdan a răspuns (pentru J0B0MAT):

E hai ca nu numai ei laughing
Apropo, a mai crescut numarul big grin

| J0B0MAT a răspuns (pentru DoarBogdan):

Păi altfel se putea?! Şi la mine laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru J0B0MAT):

Oare ce facem acum? O, nu...
Povestea se repeta laughing

| Aberdeen explică (pentru DoarBogdan):

Dar în mod normal ar trebui sancționat și asta, nu? Există mesaje private pentru chat.

| R0R0 a răspuns:

Nu e vorba de raspunsuri.
Ci de postari irelevante /limbaj vulgar.

| Idkidk a răspuns:

Nu ţi se suspendă la răspunsuri şterse, ci la postări irelevante sau limbaj linceţios / vulgar.

| alexandrualind a răspuns:

Doar daca incalci regulamentul TPU ti se suspenda contul!