| Sorinel2011 a întrebat:

La ce folosesc fundele?

Răspuns Câştigător
| detty24 a răspuns:

Doar de forma laughing nu-i port doar pentru poza mi l-am pus laughing

9 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Fundele te ajuta sa urci in clasamentul comunitatii, ele valorand 100 de puncte.

| Resurrection a răspuns:

La nimic fundele desemneaza raspunsul pe care tu l-ai considerat cel mai bun.Atat.

| detty24 a răspuns:

La raspunsul castigator pe care.l consideri cel mai folositor... in dreptul raspunsurilor se vede o fundita trebuie doar sa dai click pe ea...

| Sorinel2011 explică (pentru detty24):

Imi plac ochelarii tai fata, au si dioptrii sau doar de forma?

| Sorinel2011 explică (pentru detty24):

E dragu poza, mai ales ca esti si un roozz, pup u :*

| Sorinel2011 explică (pentru detty24):

Sa ti-o pui in par sa te faci drumoasahee hee

| detty24 a răspuns (pentru Sorinel2011):

Mersi tongue

| detty24 a răspuns (pentru Sorinel2011):

Doar de forma laughing nu-i port doar pentru poza mi l-am pus laughing

| CEstLaVie a răspuns:

Sa-si prinda fetele parul cu ele laughing

| Sorinel2011 explică:

Credeam ca e vreun concurs sau ceva mai interesant laughing