| Saveryo a întrebat:

La ce foloseste Funda? si de ce toata lumea ofera si cere? ma simt in armata cand ni se promitea mancare calda daca executam corect misiunea.

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Hristos a înviat!
Funda te ajută pentru a creşte în rank, aceasta valorând 100 de puncte. Nu este nimic special cu ea...

| Saveryo explică (pentru hideaway):

Un fel de caritas si-n loc de bani dau funzi virtualelaughing

| hideaway a răspuns (pentru Saveryo):

Ai dreptate.

4 răspunsuri:
| deea1818 a răspuns:

Funda se da atunci cand cel care a pus intrebarea a ales raspunsul castigator. Daca ai mai multe raspunsuri si funde ai mai multe puncte si...insemna ca stii si poti ajuta oamenii.

| Saveryo explică (pentru deea1818):

Deea, in primul rand multumesc de raspuns.
Ce mi'ai raspuns tu stiam deja. Ma gandeam ca primesti bani, biscuiti salam sau masini de gaurit la un numar mare de fundite.
Nu credeam ca e asa mare disperarea doar pentru reputatie.