| Holocause a întrebat:

La ce rank devii expert TPU? ^^ funda... Xd

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Bună!
Nu contează foarte mult nici Rank-ul (pozitia din clasament, numarul de puncte), nici vechimea ta pe site şi nici numărul de răspunsuri câştigatoare (fundiţe), ci calitatea răspunsurilor, cât de mult ai ajutat. Activitatea trebuie să fie constantă şi de calitate. Singurele condiţii obligatorii (deşi au fost şi câteva excepţii) sunt: să ai în total minim 500 de răspunsuri şi să ai un raport (numărul răspunsurilor câştigatoare împărţit la numărul total de răspunsuri) de minim 10%, adică cel puţin un răspuns din 10 trebuie să fie câştigător (contează calitatea, nu cantitatea!). Tu trebuie să îndeplineşti toate aceste condiţii, iar administratorii vor hotărâ, când şi dacă a venit momentul. Ei au ultimul cuvânt. Citeşte şi aceste postări, plus comentariile: http://www.tpu.ro/blog/?p=601, http://www.tpu.ro/blog/?p=134&cpage=1#comment-8658!
Succes! Numai bine!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu nu o să ajungi niciodată expert oferind funda care nu este a ta!
Calitatea răpunsurilor votate ca inteligent/folositor și minim 500 la număr fără să cerșești funda, activitatea constantă pe site și respectarea politicii site-ului.
Adminii sunt cei care te fac sau nu expert Tpu!
Pa, pa.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Hmmm la rankul de Maresal. Pana acolo mai ai!
deci ti le zic in mare tongue Soldat, fruntas, caporal, sergent, plutonier, maistru militar, sublocotenent, lt, capitan, maior, lt-colonel, colonel, general de brigada, general-maior, general-lt, general, si in final EXPERT TPU!

| ombladon a răspuns:

Ce rank ai acum?

| ombladon a răspuns:

Aaa vad ca ai 6834 mai ai de asteptat laughing

| MasterGoldX a răspuns:

Trebuie sa ai minimum 500 de raspunsuri postate si minimum doua luni de la inscriere.Si nici rank-ul nu conteaza.
Trebuie sa ai raspunsuri bune.
Si sa nu jignesti useri.
Te uiti pe aceste site-uri si o sa te lamuresti mai bine. Titlul de expert nu depinde de numărul de funde, de voturi, de rank ori de numărul de răspunsuri folositoare (nu este stabilit un anumit număr la care devii automat expert).

| HiNaTA_1788 a răspuns:

Aici nu depinde de rank... Il primesti deoarece raspunzi corect la foarte multe intrebari si ajuti foarte multi oameni big grin