| lolasante89 a întrebat:

La ce te ajuta puncte TPU

Răspuns Câştigător
| xLove a răspuns:

Iti creste Rankul, si astfel poti intra in cursa pentru userul anului daca ai rankul mare si multe puncte.

Numai bine!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să te califici în topul celor mai activi useri.
Nu primești bani.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Te ajuta sa cresti in rank, dai acolo sus la 'COMUNITATEA' si vezi topul userilor de pe TPU, top facut in functie de punctele acumulate din raspunsuri.

| LolaLollita a răspuns:

Pentru a creste in topul utilizatorilor. Puncte poti obtine prin a raspunde la cat mai multe intrebari.

| CannbalCorpse a răspuns:

Pentru a creste in rank happy
Sper ca te.am putut ajuta.

| Zatharra a răspuns:

Să creşti în Rank!

| Indestructible a răspuns:

Nu te ajută cu nimic.

| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Iti creste Rankul, si astfel poti intra in cursa pentru userul anului daca ai rankul mare si multe puncte. deci...cu cat raspunzi la mai multe intrebari si castigi si daca raspunzi si la oracol e mai bine. Craciun fericit! happy

| sisiandrocky a răspuns:

Sa cresti in rank