| teo530 a întrebat:

La punctaj, vizite înseamnă de câte ori ţi-au vizitat alţi utilizatori profilul. Dar dacă îmi vizitează profilul cineva fără cont, se pune? De exemplu eu intru câteodată intru pe TPU fără să mă loghez şi navighez, dar mai şi vizitez profiluri de la alţi utilizatori dar şi pe al meu. Se numără vizita dacă nu m-am logat?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu exista puncte ca x ti a vizitat profilul, si vezi cate puncte ai facut tu intr o sesiune de stat pe TPU

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Categoric nu!
Punctele alocate per vizitele pomenite în tabel apar în urma încărcării/accesării în browser a fiecărei pagină de TPU ce conține o întrebare.
Adică primești 0.5 puncte de fiecare dată când accesezi prima oară o întrebare, adică o vizitezi; mai multe vizite/încărcări a paginii întrebării respective nu vor mai face ca alte puncte să ți se aloce.
Chestia este mult mai logică când o combini cu faptul că odată ce ai încărcat o pagină de TPU, s-au încărcat și reclame.

| AlexDarius3 a răspuns:

Arată câte întrebări ai vizitat man. În nici un caz nu mi-ai văzut mie profilul 5.454 de oameni

| AlexDarius3 a răspuns (pentru AlexDarius3):

Mi-au*

| teo530 explică (pentru AlexDarius3):

Ba da, vizite la profil înseamnă de câte ori ţi s-a vizitat profilul. Am întrebat adminul şi aşa e.

| AlexDarius3 a răspuns (pentru teo530):

Ce admin?

| teo530 explică (pentru AlexDarius3):

Este o echipă care administrează TPU. Au un şi ei un cont numit TPU.ro, cu rank 667. E făcut pentru a seziza probleme sau a pune întrebări despre acest forum (cum am pus eu) la care nu ştiu alţi useri să răspundă.