| anonim_4396 a întrebat:

LA TPU la "rank" trebuie sa ai cat mai putin sau cat mai mult?

Răspuns Câştigător
| GigllyMandy a răspuns:

Cat mai putintongue

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intră aici http://www.tpu.ro/uşeri şi vei înţelege mai bine!
Succes!

| Karinakari99 a răspuns:

Trebuie ca rank-ul să fie cât mai mic.Cel mai mic şi bun rank este 1.

| Musique a răspuns:

Cu cat ai mai mare rankul cu atat esti mai infata.
adica din 1000 de usheri, tu ai rankul 45.atunci esti mult mai bun ca cei din spatele tau (cei cu rankul mai mic*46, 47... *)
In concluzie,rankul trebuie sa fie cat mai mare,el creste acumulad cat mai multe puncte,pe care de asemenea le faci prin acordarea de voturi(inteligent, respectiv folositor) dar si prin fundite si intebari (exista o nota, pe care o putem acorda la intrebari) happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E complet irelevant.