| Flöricicä a întrebat:

La ultimele 2 intrebari nu stiu de ce dar acum nu imi mai arata sa dau funda. Oare de ce? Nici macar n.am primit email dala ca trebuie sa dau funda.Cine imi raspunde corect are fundawinking

Răspuns Câştigător
| BLABLAGAGA a răspuns:

La prima intrebare primul raspuns este bravo.al doilea raspuns La tine e o problema asemanatoare cu a mea dar cu timpul tu o sa-l uiti pe el ca a face ata mai usor trebuie sa incerci sa te intilnesti cu alt baiat sau daca asa de tare iti trebueste el incerca sa-l ignor uitete la reactia lui si o sa intelegi daca ii trebuesti.Dar cum tu ai spus el are o fata care ii place asaca stai linistita si asteapta poate intr-un moment data si-a da seama ca tu lui ii trebuesti.Bafta

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Uneori mai apar probleme tehnice. Încearcă mai târziu!

| BLABLAGAGA a răspuns:

Daca dai raspunsul la intampla vei face doi oameni fericiti barta

| RappaDanny a răspuns:

I rabdare va aparea in cele din urma, la fel am patit si eu.

| Anabella01 a răspuns:

La mine a aparut dupa 2 zile dar eu deja dadusem funda. Acum nu imi mai apare email.