| Lorenuta2000 a întrebat:

La una din regulile ce trebuie respectate cand pui o intrebare se vorbeste despre Mama Omida. Cine mai e si asta?

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

O vrajitoare :)). E atat de celebra, ca a ajuns si pe Wikipedia, uite:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Mama_Omida

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
unde ai citit tu aceasta regula?
http://www.superstitii.ro/modules/news/article.php?storyid=174
O zi frumoasa sa ai:)

| LeMousiqe a răspuns:

Categoria?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una care ghiceste tot. Din asta trebuie sa intelegi ca nu trebuie sa pui intrebari tip ghicitori pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O vrajitoare.Ai vazut tu in regulamentul TPU ca se vorbeste despre ea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vai! Dar tocmai tu, fanul devotat no.1 al regulamentului TPU, n-ai vazut asta? Ma dezamagesti!

P.S. Cand pui o intrebare o poti observa si pe mama Omida inainte sa apesi butonul de publicare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta nu inseamna ca este inclusa in regulament.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Amin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A scos-o de unde exista. Din regulament.

| Lorenuta2000 explică:

Mersi.

| mamaFluture a răspuns:

E varianta mea tanara eu am evoluat.