| Zatharra a întrebat:

Locurile 2 şi 3 de la concursul cu tricoul(de pe TPU) nu primesc nimic?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Experienţă.

| Zatharra explică (pentru NOname):

Da' dar dacă ieşi pe locul 2 (încă nu sunt) e cam frustrant.

| CautNume a răspuns:

Nu.

| Zatharra explică (pentru CautNume):

Îmi iei tricoullaughing

| CautNume a răspuns (pentru Zatharra):

Eeee, nu tricoul e important, ci sa ajuti cat mai mult.Lasa ca daca vrei sa castigi, reusesti tu altadata.

| Zatharra explică (pentru CautNume):

Hai vină cu vrăjeală de-astalaughingNu prea ţine...Altădată n-o să mai am timp să stau aproape toată ziua pe TPUhee hee

| CautNume a răspuns (pentru Zatharra):

Dar eu chiar am ajutat lume sad

| Zatharra explică (pentru CautNume):

Presupun că da...cu 270 şi ceva de răspunsuri! Dar nici eu n-am stat degeaba.

| Zatharra explică (pentru CautNume):

246''(Emoţiilehee hee

| CautNume a răspuns:

De fapt, mai apar aici http://www.tpu.ro/campionul-zilei/zile/

| Lightning1997 a răspuns:

Nu,daca nu esti pe primul loc nu primesti nimic.

| Crazyfish a răspuns:

Si daca-ti dadeau numa' o maneca de la tricou, erai mai multumit?
Fa treaba intreaga si-l iei!

| raluca0306 a răspuns:

Din cate am vazut nu. pacat. eu sunt pe locul 2 si mai am mult sa fiu pe locul 1.

| IepureleCuLopată a răspuns:

Nu primești nimic decât dacă ești pe locul #1.

Locurile #2 și #3 nu primesc absolut nimic.

| HighDefinition a răspuns:

Nu.
Primește doar locul 1 ales de administratori.