| anonim_4396 a întrebat:

M-aa plictisit de http://imgur.com/HhkKD. Cat mai dureaza pana inceteaza sa mai intrebe?

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Te intorci la pagina cu intrebarea si gata.Nu esti obligata sa raspunzi.

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu trebuie să răspunzi, treci peste. happy

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns (pentru Musique):

Cum? Ca nu stiu.

| Musique a răspuns (pentru Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu):

Pur și simplu îl ignori.Nu ești obligată să răspunzi la acel chestionar. După un timp nu va mai apărea.
Baftă.

| Aneurysm a răspuns (pentru Musique):

Ba tot apare.

| DyNo a răspuns (pentru Aneurysm):

Intra si tu in profilul tau sau ceva... daca nu vrei sa raspunzi la acel chetionar.