| Alinutza_4057 a întrebat:

M-am despartit de prietenul meu nu stiu ce sa fac?cryingcrying

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

HeeihappyDespartirile fac parte din viata noastra.Sa te desparti nu este usor deloc. Atat inima ta, cat si mandria sunt ranite fara dar si poate. Dar daca ai putea sa anticipezi despartirea toata treaba ar putea fi mai usor de suportat si palpitatiile nu ar mai fi la fel de puternice.Nu trebuie sa suferi,din cauza unui baiat, nu se merita, si in schimb.o sa ai alte sanse in viitoar.succes!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza foarte mult motivul despartirii voastre
Nu incerca o caLE de impacare pentru ca din punctul meu de vedere daca vrei sa te impaci cu el o faci degeba
Cine stie ce motive ati avut de v-ati despartit
Noroc!

| EVERYBODY a răspuns:

Ia o lamă, du-te în baie și fă un bine omenirii.

| Georgianaax a răspuns:

Il mai iubesti? Intoarce'te la el
Nu, nu inteleg de ce mia intrebi, distreaza'te
p.s. România are o populație de 21 680 974 de locuitori
Din astia MULTI sunt baieti : cunoaste, simte, iubeste :*
Pahappy

| chemicalX a răspuns:

Incearca sa-i arati ca te distrezi bine fara el, sa nu-i arati ca suferi mult ca o disperata, stai mai mult cu prietenii lui & tai. o sa vezi ca n-o sa reziste si o sa se intoarca la tine(probably)

| Alinutza_4057 explică:

Da tin la el si il iubesc da nu stiu ce sa faccrying

| smile14 a răspuns:

happy nu-i nimic

| manutzzzyk a răspuns:

Arata-i indiferenta si prefate ca nu te-a interesat nici-o data pers lui incearca sa afli cum arata pentru el prietena perfecta si schimbati comportamentul exact asa in prezenta lui numai pentru al oftica.pentru asi da seama ca iti poti schimba atitudinea in functie de persoanele din jurul.intr-un rezumat incearca sai arati ce a pierdut si puneti calitatile la vedere sunt foarte sigura ce le ai...big grinmai ales acel zambet frumosbig grin