| JasonMcCann a întrebat:

M-am uitat la punctajul meu.Am vazut cateva raspunsuri nefolositoare, cateva stupide, inteligente, folositoare si amuzante.Cum le pot vedea?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dai o privire peste răspunsurile tale!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu există o astfel de opţiune. Tot ce poţi să faci, e să iei toate răspunsurile tale la rând, intrând la "Răspunsurile mele".
Succes.

| dadasssssssss a răspuns:

Inca nu este aceasta functie pe acest site, dar nu e o idee rea. Imi place cum gandestiwinking

| JasonMcCann explică:

Ambele raspunsuri sunt foarte bune, dar o sa ii dau FUNDA Legiuitoarei pentru ca a raspuns prima. big grin La restul vot.