| anonim_4396 a întrebat:

Ma, am primit un mail cu numere de telefon de la cativa utilizatori TPU.

E caterinca?

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Nu, nu e caterinca happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am incercat sa-i sun pe toti (in afara de exceel) si intra mereu casuta vocala.
Mare tragedie.
:'(

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma nu ca vreau sa jignesc pe cineva, dar mi se pare o tampenie...E clar ca si-au inchis telefoanele dupa vreo trei apeluri.Adica la nivelul de intrebari cretinoide care se regasesc pe site nu vad cum ar suporta acei patru sau cinci persoane care au acceptat sa faca parte din experiment...Imagineaza-ti sa te sune o frustrata la ora 23 si sa te ia la intrebari daca ramane sau nu gravida daca i-a facut oral iubitului.

| anonim_4396 explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

...dar daca erai si tu ales printre ei? laughing

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai din cate stiu traim intr-o tara...sa-i zicem democrata.Adica nu ma poate obliga nimeni sa-mi las numarul pentru a ma suna toti dubiosii.In alte cuvinte as fii refuzat politicos.

| anonim_4396 explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

Pacat ca nu ala e numarul lor adevaraaat.
Au primit niste cartele de la TPU special pentru asta.

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda.Oricum, parerea mea ramane valabila : TAMPENIE

| Jipa95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut! Eu casuta vocala o am dezactivata, am primit nenumarate apeluri de la useri, asta este exclus! happy
Zi buna.

| Apache a răspuns (pentru AlecsRvaSpunePa):

Meh...nu o fac gratis.
Desi nici pe bani.

Intr-un fel chestia asta se aseamana cu niste site-uri straine care le-am gasit acum cativa ani.
Doar ca acolo vorbeai cu experti in adevaratul sens al cuvantului in domeniile respective.iar apelul costa.

Dar baremi daca aveam o intrebare despre pc-uri vorbeam cu cineva ce a lucrat in domeniu.
Sau cu un doctor...sau un inginer...etc

Si cati bani faceau...

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru Apache):

Adevarat! Asa ar trebui sa fie...

Acuma deh...E un experiement.Nu putem cere la vreunu dintre candidati sa ne arate diploma care atesta specializarea in domeniu pentru ca nu e nimic de aratat happy

Despre ceilalti nu comentez pentru ca nu am avut tangente.Dar cel putin Jipa este pasionat de tehnologie si da raspunsuri pertinente.Pe mine m-a ajutat in privat cu o problema (tot pe TPU, nu la telefon). Acuma ca el crede in fantome si farmece e partea a doua.Nu are legatura cu tehnologia happy

Dar te sustin!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu,nu este caterinca, dupa cum ai aflat.Sigur ca nici numerele de telefon nu sunt in realitate ale celor ce fac parte din experiment.Cine crezi ca si-ar pubilca numarul real, fara a avea un interes special? O seara buna.

| Blamely a răspuns:

Nu-i.

| Hinatique a răspuns:

Cred thinking