| ErrorFound a întrebat:

Ma cîrn..adica fratilor... Unde pot sa vad si eu cine mi-a votat raspunsurile ca fiind amuzante/eronate/inteligente..bla bla bla?
Nu cate am..cine le-a marcat.

P.S. Ce am vrut sa spun la inceput?

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
din pacate nu se poate vedea ..doar daca ai dispozitia necesara sa verifici toti utilizatorii sa vezi cum si in ce fel a votat..mai poti afla daca la raspunsul tau dat ai primit vot, te poti uita si la ceilalti utilizatori din ziua respectiva daca e cineva care ti-a dat vot, dar e o sana 1 la milion.
O zi frumoasa sa aihappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Poti incepe sa te uiti la cel care a adresat intrebarea.Adica la profilul lui... apoi la cei care au raspuns la intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poți decât dacă îi întrebi pe fiecare în parte sau, dacă îți place ghiceala, te duci pe profilul fiecăruia și dai click pe „voturi date în ultimele 60 de zile".
Ar fi fost tare să fi fost ca pe ask.fm, să primim notificare. Cu toate că, unii vor să evite posibilele certuri de eronați, cu toate că se văd acum.

| ErrorFound explică (pentru anonim_4396):

Macar cele amuzant sau inteligent...Sa stii cand esti sau nu util pentru comunitate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ErrorFound):

Da' și ce îmi spui mie laughing? Crezi că eu sunt admină și pot schimba ceva?
Crezi că eu nu aș fi curioasă? Știi ce, dă-le naibii. Și așa nu se omoară nimeni cu voturile.

| ErrorFound explică (pentru anonim_4396):

Am argumentat raspunsul tau, nu speram sa schimbi ceva. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
La profilul tau sub "MUZICA MEA", scrie PUNCTAJ.
Acolo poti vedea cate voturi ti-au fost date si de ce fel, insa nu poti vedea cine, decat daca mergi pe la profilul fiecarui utilizator si te vei uita acolo unde scrie VOTURI DATE DE "X" sa zicem.
Te pup!