| SadBoyForever a întrebat:

Ma gandesc sa imi sterg contul TPU deoarece la ultimele intrebari nu imi mai raspund decat 3-4 persoane maxim, desi am peste 40 de prieteni.
Deci, in concluzie, intrebarea este:

De ce mai am prieteni pe TPU, daca mie la intrebari imi raspund numai persoane pe care nu le am in lista de prieteni?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Eu am peste 20.000 și îmi răspund uneori doar 10-20. Totul depinde de întrebare.
Nu poți să ai pretenții de la oameni. Nimeni nu este obligat să răspundă nimănui. Toți suntem aici de bună voie și nesiliți de nimeni...

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ionuț, da' ia spune-mi, tu pe câți ai ajutat? Că văd că ai 46 de întrebări și doar 24 răspunsuri (asta la cei 40 de prieteni, dacă tot te-ai legat de treaba asta). Oare ești tu cel mai în măsură să-i judeci pe alții și să faci figuri? Sau vrei doar să ți se dea și să nu oferi nimic în schimb? TPU este un site de ÎNTRAjutorare, nu de "dați-mi! că dacă nu, îmi iau jucăriile și plec".

| Flav a răspuns:

Pleci?sad Bine, pa.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu am mai auzit niciodata un astfel de motiv pentru stergerea contului...E aiurea! Prietenii din lista ta sunt de forma, ca doar nu ati stat impreuna la o terasa si ati depanat amintiri...
Pe langa asta, cateva raspunsuri la intrebarile tale ai primit deci ar trebui sa fii multumit!

| zdrangoi a răspuns:

Daca pui intrebari puerile cred si eu ca nu o sa ti se raspunda.
si asta n-are nici o legatura cu prietenii TPU.
crezi ca toti stau pe site cand esti si tu si urmaresc cand intrebi?
ia mai gandeste-te! daca poti.

| florin1979 a răspuns:

Poate cei din lista ta de prieteni nu stiu sa raspunda la problema ta, la intrebarea ta iar alta varainta ar fi ca acei prieteni sa nu fie online in periaoda imediat urmatoare cand pui intrebarea! si crezi ca daca i-ai trecut in lista de prieteni iti sunt prieteni adevarati? prieteni doar asa, de dragul cuvantului prieteni. asa e situlhappy asculta de la mine, cel mai bun prieten ti-e buzunarul. cat ai, toti te vad, cand nu, nimeni nu se uita la tine. parerea meahappy

| iEmonel a răspuns:

Daca dai cereri de prietenie aiurea ma indoiesc ca iti sunt prieteni. Nici nu stii ce inseamna cuvantul asta.
La intrebari iti raspunde cine are chef, nu pe cine ai tu in lista.

| Shenn a răspuns:

Bai copile, suferi de atentie? daca ai prieteni nu inseamna ca trebuie lumea sa iti raspunda tie neaparat la intrebari.Din partea mea poti sa iti stergi contul, cu figuri d'astea o arzi pe forumuri de cs cu copii de 12 ani ca tine, nu aici.

| Avatar001 a răspuns:

Nimeni nu tii dator sa-ti raspunda. Fiecare raspunde la ceea ce stie.Asa ca mai gandeste-te oleaca inainte de a da o intrebare.

| Skylar a răspuns:

Hahaha,crede ca are prieteni...

| damarisles a răspuns:

Poate prietenii tai nu stiu raspunsul la intrebare