| anonim_4396 a întrebat:

Mai, deci e o tanti pe TPU care-si face reclama la site.
Eu n-am vrut sa o raportez pentru ca am observat ca site-ul respectiv e un sex-shop.Acum cine stie, poate o sa am nevoie de prezervative cu arici, cu mustati, cu solzi, electrice sau cu blana de sobolan pe ele...si ma gandeam profit de acesta ocazie. Poate vreti si voi sa va luati ceva.
Si cel mai tare m-am enervat ca se si funditeaza, eu pentru fundite intru, dar sa vezi tipe ce se funditeaza intre ele, iti e greata!
http://www.TPU.ro/utilizator/apfzh
http://www.TPU.ro/utilizator/aohkx
http://www.TPU.ro/utilizator/aubvl
Intrebare: sa santajez magazinul si sa nu mai zic la nimeni? Vreau sa-mi iau o gonflabila pentru gatit, sunt care le pompezi si fac sex, altele care iti fac curat... aaa si sa fie muta, o sa specific asta.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu zic sa-ti iei una vie (desi cu "muta" e cam greu in ziua de azi; e criza), iar pe printesele astea "trei" le raportam frumos, pana n-au invadat si "Educatie si Cultura" cu "gonflabilele" lor (ca vad ca pe la "Sanatate" au trecut deja).
Ti le las pana maine-poimaine, ca sa te mai joci putin cu ele (stiu ca vrei si nu, nu vreau sa-ti stric distractia), iar dupa, fa-mi, te rog, un sens, ca sa le aratam unde-i usa!

P.S. In ritmul asta in curand o sa dam de spam si la "Cauze nobile" (hihi, noroc ca nu suntem lasati sa postam acolo). Asta mai lipsea...

| aliceinchains a răspuns:

Ar fi mai bine să-ți iei una vie, nu gonflabilă.
Pe domișoara aceea o raportăm, ce zici?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@alicecullen, am incercat in bucatarie si cu una vie.
Pompierii au zis ca nu mai vin din lipsa de fonduri, diferenta dintre una vie si una de plastic sta intre ...sani, nu! stai ca m-ai zapacit.
De unde crezi ca au aparut frustrarile omului preistoric? Venind spre pestera unde stateau femeile, observa fumul gros ce impanzea padurile din imprejurimi si atunci a inceput sa-si reproseze:"nu mai bine imi faceam eu una din arbore de cauciuc."
Apropo, Cullen vine de la ala cu fata alba ce statea prin copaci confirmand teoria cu maimutele ce se trag din vampiri?

| aliceinchains a răspuns:

@fanaticdupatine, Alice e un personaj dintr-o carte, și da, e sora "celui cu față albă".
@CristinaCorporatrista, de unde ai dedus că aș avea breton?

| JeSa a răspuns:

Ai dreptate. Dar mi se face pielea de gaina, la cate variante poti apela, atunci cand vine vorba de-un prezervativ..., si/sau de-o gonflabila whistling
PS - cred ca happy o sa-mi fac si eu o comanda de-un ''gonflabil'', dar sa nu fie mut..., asta ca sa nu ma plictisexsc! tongue
Bye.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Deci e maxim : e o dracarie acolo care se numeste "chinese brush", care cica mentine erectia pana la 5 ore... sper sa n-apuc varsta in care sa-mi doresc sa fac sex 5 ore incontinuu, ca am vazut ca duduile alea sunt asaaaaaa, coapte bine, ca sa ma exprim elegant!

| Dmonik a răspuns:

Una se are prietena pe sine insasi...ce ti-e si cu dragostea asta!
Narcis deja paleste cand le priveste! tongue asta ca am vazut ca lirica e la moda pe tup...