| AlexandruȘmecheraș a întrebat:

Mai este cineva care a observat că la categoria Cauze nobile, sunt doar 38 de intrebari? Lumea asta... Bravo celor care au postat in acea categorie! Felicitari :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faza e ca nici odata nu am crezut chestiile astea, cand vine unu la usa sau pe strada cere bani pentru nu stiu ce operatie, nu cred ca acolo se duc banii. nu am in omenire chiar asa de mult. ca si la saracii, le dai banii sa isi ia mancare si se duc si iau tigarii si bautura, du-te tare "in gandul meu"

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

"Cauze nobile" este o categorie rezervată administratorilor.
Utilizatorii simpli nu (mai) pot posta la ea, poate doar printr-o cerere la Contact.

...deci, nu că nu am fi avut oameni cu intenţii sau nevoi nobile şi doritori de a posta pe această tema. Explicaţia e alta.

Dacă ai fi încercat să postezi ceva la "Cauze nobile", înainte să-i critici pe alţii, că nu au postat, ţi-ai fi dat seama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah, păi îmi pare rău că nimeni din familia mea n-are cancer sau altceva, încât să cer donații pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

K.şi ce-i cu asta?

| TheRealDaniel a răspuns:

Zgarciti oamenii astia ce sa le ceri dar si noi suntem saraci, sistemul e de vina, Sistemuuul