| 20thoughts a întrebat:

Mereu cand scriu o intrebare imi apar regulile si scrie ceva de interventia Mamei Omida.Cine este Mama Omida?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Mama Omida, este de fapt o bunica ce a stat prin preajma Cernobilului si s-a transformat intr-o omida... o prezenta nesemnificativa.

| Tynnna a răspuns (pentru Ronnix):

Haaaaaaaaa haaaaaaaaaaaaaaaaaa laughing)

7 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Sunt invidioasă. Mie nu-mi apare aşa ceva. straight face
Habar n-am cine este "Mama Omidă".

| 20thoughts explică (pentru hideaway):

Imi zice asa,, Intrebari fara raspunsuri(sau va trebui interventia Mamei Omida)

| 20thoughts explică (pentru hideaway):

Imi zice asa,, Intrebari fara raspunsuri(sau va trebui interventia Mamei Omida)''

| hideaway a răspuns (pentru 20thoughts):

Ciudat.

| Abandoned2 a răspuns:

Un fel de profesoara Trelawney, de la Hogwarts. Ha, mai lamurit acum sau esti mai bagat in ceata?

| elizzu a răspuns:

Mama omida este o ghicitoare. Daca dai pe google iti va aparea pe wikipedia unde gasesti orice informatie despre ea laughing