| intunecatul a întrebat:

Mi-am facut ieri cont pe TPU. CE trebuie sa fac sau peste cate zile nu voi mai fi membru junior?

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Pentru a devenii "Senior", trebuie să ai minimum 100 de răspunsuri aprobate și minimum 10 zile de la înregistrare. Când vei îndeplinii aceste două cerințe vei avea toate, (și absolut toate), drepturile depline; cum ar fi:
Vei putea să raportezi, să folosești opțiunea "Discută Live" (adică chat-ul site-ului), vei putea să votezi și să trimiți mesaje private.
Noroc în continuare!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Pe TPU toți utilizatorii sunt împărțiți în două categorii: "Juniori" și "Seniori".
Vei putea să votezi, să raportezi și să folosești chat-ul site-ului, când o să deveni membru "Senior".
Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.

| Alyra a răspuns:

Bun venit!
Ca să ajungi membru senior trebuie să ai minim 10 zile vechime pe site și minim 100 de răspunsuri.
Succes!
O zi bună!

| Ana94 a răspuns:

Trebuie să ai 10 zile pe TPU şi 100 de răspunsuri.

| Rockart a răspuns:

Ca să devii utilizator *Senior* trebuie să ai 10 zile pe site şi 100 de răspunsuri date.

În cazul tău, 9 zile şi în jur de 90 de răspunsuri de dat.