| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am schimbat poza de la avatar si ea nu apare, stiu ca s-a mai pus intrebarea asta de "n" orri si am inteles ca trebuie sa astept, dar astept de mai bine de 4 zile si ea tot nu apare, cand dau la ediatre profil apare, dar can dau la vizualizare profil nu apare, ma ajutati va rog puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Pai eu iti vad poza, cu fetita aia de tine o pisica in bratestraight face
Dar sunt probleme cu site-ul, au astia probleme tehnice, si eu am asteptat vreo 3 zile sa pot sa o vad si eu.
Deci noi iti vedem poza, dar daca vrei sa o vezi si tu, mai du-te odata la editare profil, la "selecteaza imagine profil" si mai pune 1 data aceiasi pozahappy poate merge mai repede

1 răspuns:
| Yukidaruma a răspuns:

Multumesc mult, azi dimineaya nu se vedea laughing, acum o vad si eu se pare ca a aparut multumesc mult pentru ajutor :*