| Gabica a întrebat:

Mi-am schimbat poza de la profil pe TPU si atunci cand dau la profilul meu, vad poza pe care o aveam inainte, cand dau la editare profil imi arata ca am poza pe care tocmai am pus-o iar la raspunsurile mele imi arata ca nu am nicio poza? Stici cumva ce are? Si app... ce poza am la voi?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu-ți fă griji, noi te vedem deja (o fată frumoasă într-o bluză albastră), iar mâine în jurul orei 12 poza ta va apărea și pe profil (cât timp nu e week-end sau sărbătoare).
Avatarele necesită aprobarea unui admin, din cauza asta și apar cu întârziere.
Trebuie să ai puțină răbdare.
Succes.

2 răspunsuri:
| paranteză a răspuns:

Pe scurt.
Asteapta.se poate actualiza in zile.

| Gabica explică:

Am obs ca la intr. asta im apare poza pe care tocmai am pus-o...