| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

Mi se pare mie sau nu se mai contorizeaza/apar voturile date?
De cateva zile - 1 saptamana nu am mai vazut la niciun raspuns vreun vot.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, aşa e. În această perioadă site-ul se confruntă cu problemele tehnice şi unele lucruri se mai blochează.
Treaba cu voturile la toată lumea e la fel. Ele se înregistrează, dar nu apar pe site, ci doar pe profilul fiecăruia. Dar în scurt timp ar trebui să se rezolve. Nu te îngrijora!

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Inca o mica eroare pe site (pe langa celelalte sute de mii)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, intreaba un prieten(((

| Lace a răspuns:

Mie imi apar in urmatoarea zi.

greece12
| greece12 a răspuns:

Da.
A semnalat-o triumfal @UtilizatorSpanzuratDeLustra de cateva zile si ne-a explicat avantajele si dezavantajele situatiei.
Rar votam, oricum.