| Wehrmacht a întrebat:

Mi se vede nenorocita aia de poza de la avatar? Ca ma chinui de ieri sa o schimb.La editare profil se vede, dar cand dau la vizualizare profil nu se vede, si nici cand vad un raspuns/intrebare care este al meu/a mea.Si ce e cu erorile astea? Serios? Chiar asa mare este traficul la 3 noaptea incat sa nu mearga site-ul?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu-ți fă griji, noi oricum "te" vedem deja, iar mâine (sau luni) în jurul orei 12 poza ta va apărea și pe profil (cât timp nu e week-end sau sărbătoare).
Avatarele necesită aprobarea unui admin, de aia și apar cu întârziere.
Trebuie să ai puțină răbdare.

Şi da, din păcate, site-ul se blochează destul de des, iar paginile se încarcă foarte greu, mai puţin noaptea.

1 răspuns:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Noi vedem poza ta(doar la întrebări se vede)la profil şi la răspunsuri va apărea in 24 de ore, atât durează actualizarea.
Da, aşa merge site-ul.
Succes!