| davidutzu12 a întrebat:

Mie mi se pare nedrept cand cineva pune o intrebare si doi trei copii raspund si imediat primul primeste funda iar cand eu stiu si scriu raspunsul il scriu degeaba. Voua cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| 123love a răspuns:

Mdaa foarte naspastraight face

10 răspunsuri:
| soraGrime a răspuns:

Am observat ca raspunsul care primeste funda, este pus automat primul.deci,chiar daca rasounsul castigator este al 15-lea.el dupa ce va primi funda, va fi urcat la primul comentariu.deci,stai fara grija

| ELLSSA a răspuns:

Unii mai dau funde si la misto...

| nom a răspuns:

Revoltator.mi s-a intamplat si miestraight face

| ReiVaN a răspuns:

Nu e nedret pentru ca ceilalti se pot uitala primul raspuns dau un raspuns la fel si pot primii funda
e normal primul sosit primul servithappy

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns:

Poti sa scrii daca nu are funda, daca vezi funda nu mai scrii nimic.

| PaTri_4098 a răspuns:

Nu stiu altii dar eu dau fundita raspunsului cel mai folositor...nu stiu ce sa zicsad

| spad3r a răspuns:

Eu zic sa dai funda abia la 24h dupa ce intrebarea a fost pusa big grin voi?

| Lisa a răspuns:

Exact la fel laughing.

| Vulvatron a răspuns:

Daca tu scrii raspunsurile pentru a primi funde... poti sa parasesti site-ul asta oh go on raspunsurile se dau pentru a ajuta pe cineva nu pentru a primi o funda (cu care nu faci nimic, nu primesti nimic pentru funda aia), a si in afara de funda pentru raspunsul tau primesti vot (amuzant, inteligent, folositor), rolling eyes