| ligiat96 a întrebat:

Momentan sunt utilizator junior, ce trebuie sa fac ca sa fiu mai avansat? Nu imi place statusul actual?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Membru senior devii atunci cand ai macar 100 de raspunsuri date si minimum 10 zile de la data inregistrarii.
Alte informatii utile gasesti aici http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
fii activa pe site si raspunde intrebarilor sa ai 100 de raspunsuri, vad ca vechime ai, dar ai raspunsuri doar 14..pana la 100, iti trebuie activitate.
O frumoasa zi sa aihappy

| mola a răspuns:

Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie.
Succes!

| IncorrectUsername a răspuns:

Cand ai 100 raspunsuri date
10 zile de la inregistrare

| myruna2012 a răspuns:

Trebuie să răspunzi la 100 de răspunsuri.