| BoGhDaN a întrebat:

"Ne pare rau, dar nu putem efectua cautarea in acest moment, din dorinta de a evita supraincarcarea serverului. Multumim pentru intelegere." De ce arata asta cand vreau sa caut intrebari sau raspunsuri?

Răspuns Câştigător
| Maysa a răspuns:

Servus!
Există o singură explicație:
Traficul de pe TPU este prea mare [ adică prea mulți utilizatori online pe site ], nimeni nu poate căuta ceva pe TPU, decât noaptea pe la 0:00 - 0:15.

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Pentru a evita erorile, atunci cand pe site se afla un numar foarte mare de vizitatori, functia de cautare se dezactiveaza automat.

Alexandra - TPU

| ÐÿÅ a răspuns:

Pentru ca multa lume cauta in acel moment cand cauti tu.
P.S. si mie mi s-a intamplat de foarte multe ori sad

| BoGhDaN explică:

Mai astept pararei...

| Maysa a răspuns (pentru BoGhDaN):

Servus!
Există o singură explicație:
Traficul de pe TPU este prea mare [ adică prea mulți utilizatori online pe site ], nimeni nu poate căuta ceva pe TPU, decât noaptea pe la 0:00 - 0:15.