| KrEaThYvE a întrebat:

Neata TPU. am o intrebare despre... TPUhappy cand dau un raspuns si vreau sa il pun acolo sa il vada (nu sa ii trimit mesaj) ce trebuie sa dau? adica scriu raspunsul la intrebare si dupa? ce dau?

Răspuns Câştigător
| pci27 a răspuns:

Daca vrei sa postezi un raspuns ( sub forma de link), exista doua optiuni.Doresc sa il editez ( sa mai faci eventuale completari, inainte de a trimite raspunsul) sau doresc sa il public ( trimiti raspunsul in vederea aparitiei pe site). Dai clic pe a doua optiune.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce scrii raspunsul, dai clik pe butonul "raspunde" de sub raspuns apoi pe "Doresc sa il public". Raspunsul va apare pe site. Sper sa si respecte regulamentul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așa cum ai pus întrebarea asta, așa răspunzi.