| LisaJulie a întrebat:

Noi de ce nu avem funcții vocale pe TPU? Adică sa punem pune de exemplu intrebari vocale cum este pe Messanger sau Whataspp?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

TPU abia mai are admini care care și ăia șterg spam odată pe sapt. Și tu vrei întrebări audio? Hahahaha

| Mosotti a răspuns:

Nu avem nici sa atasam fisiere ca pe toate forumurile.
Ptr ca ocupa mai mult spatiu, mai multe resurse si nu au vrut cei de aici.

| Fatamuntilor a răspuns:

Ce-i trebuie chelui tighie de margaritar...
TPU are multe alte probleme
Statistic sunt multe conturi.In realitate nici un sfert useri activi.Sau care sa intre macar odata pe saptamna
Pentru cine sa noi functii?

| J0B0MAT a răspuns:

Cine trimite mesaje vocale nu știe să scrie bine, în cam 90% din cazuri. Pe lângă asta, ascultatul mesajului presupune să ai un mediu cât de cât liniștit, să nu fii înconjurat de multă lume dacă nu vrei să audă și restul, ceea ce nu prea se întâmplă mereu. Ori poți să îți pui căștile, în orice caz, necesită niște condiții pe care mesajele scrise nu le implică. De aia eu prefer să scriu/citesc.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru J0B0MAT):

,,Cine trimite mesaje vocale nu știe să scrie bine, în cam 90% din cazuri.'''isau fac greseli de exprimare! s-au vazut la case mai mari.

| Delyae a răspuns:

O prea iei razna.

| LisaJulie explică (pentru Delyae):

Iar tu îți faci prea multe conturi Yaesmin

| MihaitzaItza a răspuns:

Vroiai sa ii auzi vocea doamnei Violetta?

| LisaJulie explică (pentru MihaitzaItza):

Nu! Am ignorat-o, i-am dat cerere stop ignorare dar ea nu a vrut! Oricum nu cred ca are cât spune ca are