| numeunic a întrebat:

Nu credeti ca ar fi util pe TPU un sistem de karma, ca pe Reddit?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cred că nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti detalia acest sistem? Sa stim despre ce e vorba

| Zorn a răspuns:

Pai exista deja un punctaj al utilizatorilor, un sistem de votare al raspunsurilor (doar ca voturile negative nu afecteaza utilizatorul cu nimic), sectiune de intrebari populare, posibilitatea de a acorda note unei intrebari etc.
Cred ca mai interesant mi s-ar parea sa poti acorda o "distinctie" unui raspuns, chiar daca nu e pus la o intrebare de a ta (caci aici, avem funda).