| anonim_4396 a întrebat:

Nu credeti ca ar trebui interzis chat-ul la intrebari? Adica tu pui o intrebare serioasa si doi useri incep sa vorbeasca de ale lor, chestii care nu te privesc si nici nu te intereseaza sau ajuta in vreun fel

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De asta exista admin, asta e treaba lui

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Tu crezi ca ala sta nonstop ca tine pe site? laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Exista raportare, nu e necesar sa stea cineva pe TPU non stop

| NyctophobicGhost a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ai inceput sa faci chat cu Ray! crezi ca interesa pe cineva cat sta pe site? straight face

| mihai69 a răspuns:

Le poți da report.
Sau îi bagi la ignore. Problema e că filtrarea afișării răspunsurilor utilizatorilor ignorați/care te ignoră funcționează foarte prost.

| Elena9328 a răspuns:

Tre' sa te aștepți și la dezavantaje

| teo530 a răspuns:

Intr-adevar e destul de enervant cand la intrebarea ta se cearta 2 useri sau incep sa povesteasca nu stiu ce. Normal pentru asta exista mesajele private dar na acum nu pricep toti asta.

| Henrypericolpublic a răspuns:

Dai report la conversațiile care nu îți convin