| Iubibilăă a întrebat:

Nu credeti ca ar trebui sa existe o optiune numita "re postarea unei intrebari"? In cazul in care utilizatori nu primesc raspunsul. Ar fi folositor decat sa avem intrebari de acelasi fel.
As fi de acord si cu o optiune numita "descriere" pe profilul unui utilizator.

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Nu cred ca e necesara; astfel utilizator isi va da seama ca a postat o intrebare la care nimeni nu are cum sa-i raspunda.Forum e bine structurat asa, pararea mea.happy

1 răspuns:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Nu,cred eu happy
O zi bună.