| ajutorul3000 a întrebat:

Nu e cam enervant ca dupa cateva zile TPU ne trimite un e-mail in care scrie sa alegem un raspuns castigator?
Daca nu am fost multumit sau nu sunt suficient de bune raspunsurile pentru funda?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dar poți să dai clic în acel e-mail și să alegi să Nu selectezi răspunsul câștigător la întrebarea respectivă.
Citește acel mesaj până la capăt și vei vedea! Baftă!

| MoneyMoney a răspuns:

Măcar ţie ţi-au trimis, înseamnă că ţi-au răspuns, dar eu cu 4 întrebări fără NICIUN răspuns cui dau fundă!?!? happy Uite de exemplu tu îmi poţi da fundă acum dar eu ce fac!?!?!?!

| Nolkyz a răspuns:

Nu esti multumit de raspunsuri, nu dai funda.

| tibi95cj a răspuns:

Asa e creata platforma. Nu avem ce sa facem happy Serverul nu poate stii daca pe tine te-au ajutat sau nu raspunsurile respective happy