| MajorAsshole a întrebat:

Nu e intrebare de fapt, doar o constatare.
Bine ca avem pe site o reclama MAAAARE cu Coca Cola care ne acopera parti din grafica. Ce conteaza daca sunt probleme tehnice tot la a doua intrebare la care vreau sa raspund!

Răspuns Câştigător
| Crazyfish a răspuns:

Major,sir!
Dansii,dumnealor,fratii TPU-isti de la administratura sunt la mare,soare,munte,etc in concediu!
Si,in afara de asta,Coca Cola plateste bine!
Problemele tehnice, pfuuuuuuu, cui ii pasa!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intră aici şi se rezolvă: http://www.tpu.ro/......extensia/!
Foloseşte link-urile din primul lui răspuns!
Chiar funcţionează şi este foarte simplu şi rapid!
Baftă!

| MajorAsshole explică:

Mda, Crazyfish, ai dreptate, DAR gandeste-te asa: Cat ar mai plati Coca Cola daca ar sti cate probleme tehnice are TPU?winking

| Crazyfish a răspuns:

Coca Colaaaaaaaaaaaaaa!
Suplimentati ordinele de plata la TPU!
Hai sa vedem ce se-ntampla acum...

| Iisusa a răspuns:

MajorButthurt