| Vio_Violetta_1999 a întrebat:

Nu imi merge sa vad raspunsurile imi apare cine mi-a raspuns si intrebarea unde dau? sau astept?
funda

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Bănuiesc că te referi la "Notificările" primite...

Dai click pe fiecare notificare ( în parte ) - dar, NU imediat ce-ţi apare notificarea deoarece, uneori, nu se poate vedea imediat răspunsul respectiv.
Dai clicl pe notificare la vreo 5-10 minute după ce îţi apare.

Sau, poţi intra la secţiunea "Raspunsuri primite", ori "Intrebarile mele" ( în grila portocalie din stânga )...

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pai intra la raspunsurile tale si vezi cine ti-a raspuns, ori intri la notificari daci click si se rezolva.
O zi bunahappy

| DalyanKawaiiiii a răspuns:

Buna dai in grila portocalie unde scrie logat ca si dai clik pe raspunsuririle mele si gata