| andragrigoras2000 a întrebat:

Nu inteleg ceva.inainte aveam 35 de raspunsuri castigatoare si aveam un nr anume de funditzzze, iar acum am 37 de raspunsuri castigatoare si nr de puncte nu s-a schimbatsadoare dc?thinking
xista o solutie. poate trebuie sa mai astept pana sa-mi apara.happynu stiu ce sa zicthinking daca ma puteti lamuri...va voi fi recunoscatoare si va da si fundioii si vot; D multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La fel este la multi, poate chiar la toti. Este vorba de o defectiune a programului TPU, nu mai face actualizarea de ceva timp, mie nu mi s-a facut de 2 zile. O sa se revina la normal, s-a mai intamplat asta si anul trecut, de cand sunt eu pe TPU, chiar de doua ori. Numai bine!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

In aceasta perioada nu se actualizeaza datele de pe profil (si eu am observat, ca de cateva zile nu se misca nimic; probabil adminii sunt in vacanta). Dar nu-ti fa griji, pentru ca s-a mai intamplat si in trecut, iar apoi totul a revenit la normal. Deci, stai linistita!
Numai bine!

| InnaaYY a răspuns:

Sa stii ca acum tu ai 37 de fundite(le-am numarat).
Este o mica intarziere a programului.
Te rog''te implor'
Fundaaa?:O3