| KatLuna234 a întrebat:

Nu inteleg de ce imi sterg oamenii comentariile! ce intreb asa urat de le stergeti?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate ca nu respecti regulile TPU.
Citeste raspunsurile la Intrebari frecvente si te lamuresti cu intreaga activitate pe TPU, inclusiv ce este interzis.

| Violleta2022 a răspuns:

Noi nu putem sa-ti stergem intrebarile sau raspunsurile tale, doar Adminul acestui forum poate si chiar o face.
In linkul de mai jos, ai lista cu ce nu ai voie pe TPU, la nr.40:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| Violleta2022 a răspuns:

Daca mergi in coltul din dreapta sus al ecranului tau, vezi "profilul tau" de unde poti selecta "postari sterse de Admin". Mergi acolo si daca doresti reanalizarea si repostarea unei intrebari sau raspunsuri, poti sa o ceri adminului.