| Rockărița a întrebat:

Nu stiu ce are dar nu mai pot sa dau raspunsuri. Oare ce problema are?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare(se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care îţi solicita să confirmi înregistrarea dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l, dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme. Succes şi numai bine!

2 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Probabil ai raspuns la misto si ti-au restrictionat raspunsurile.

| Neimportant a răspuns:

Probabil este din cauza acestor probleme tehnice. Oricum nu-ţi fă griji, o să poţi să dai răspunsuri în curând! Succes!