| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce se intampla! La ultimele intrebari nu mi-au mai aparut funditele ca sa pot alege un castigator...

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Sunt administratorii in vacanta...cik o sa se rezolve iat de curand

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Acest lucru ni se întâmplă tuturor.
În această perioadă site-ul întâmpină nişte probleme tehnice şi nu suntem lăsaţi să alegem răspunsul câştigător. Ai puţină răbdare şi site-ul ar trebui să-şi revină. Nu te îngrijora! Oricum, nu e nici o grabă. Poţi selecta răspunsurile câştigatoare şi mai târziu.
Numai bine!

| PotHed a răspuns:

Salutare, daca ai arunca o privire la ultimile intrebari din categoria Totul despre TPU, ai vedea ca sa raspuns de N ori la aceasta intrebare -.-
Site-ul are ceva probleme tehnice momentan, asta facand anumite functii nedisponibile. O sa isi revina cat de curand!
Intoarce-te la raspunsul pe care vrei sa il alegi castigator peste o zi sau doua, si incearca din nou. Daca nu merge nu e nimic, se poate alege un raspuns castigator si mai tarziu.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici la mine nu-mi apare.

Răspuns utilizator avertizat
| lidutzu a răspuns:

Probleme tehnice... oricum trebuie sa astept cateva ore ca sa alegi un raspuns castigator